18 травня 2018 року, повз село Давидів, везли тіло загиблого бійця АТО, який загинув 16 травня від ворожої кулі. 41-річний боєць 93-ї окремої механізованої бригади Сергія Гундера “Татарин” – український герой, що воював у лавах АТО! Давидівська ЗОШ імені Т.Г. Шевченка I-III ст., працівники та вихователі Давидівського ДНЗ, працівники народного дому та бібліотеки, разом з працівники Давидівської сільської ради ОТГ, на чолі із сільським головою Володимиром Керницьким, з державними прапорами навколішки зустріли полеглого за волю України!

З 23 березня, у приміщені народного дому с. Давидів, на 2 поверсі проходить виставка дитячої творчості "Писанковий розмай" на якій представлені вироби учнів Давидівської ОТГ. На виставці представлені такі композиції: писанка, великодній рушник, великодня листівка та композиції "писанковий розмай" з використанням писанки. Запрошуємо усіх мешканців Давидівської ОТГ та гостів ознайомитись з творчістю наших дітей.

На базі Давидівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Т.Г. Шевченка відбулася друга очна сесія вчителів перших класів НУШ Давидівської ОТГ. Вона зібрала однодумців, які готові працювати в Новій Українській Школі.До нашої команди приєдналися заступники директорів шкіл. У роботі взяла участь спеціаліст ІІ категорії відділу освіти Юлія Головач і практичний психолог школи Леся Вороніна.

На базі середньої загальноосвітньої школи № 99 м.Львова ( вул.Творча 1) було проведено семінар заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи у початкових класах Давидівської ОТГ на тему «Організація навчального процесу першокласників Нової української школи». Учасникам семінару була представлена ранкова зустріч та інтегровані уроки по темі тижня « Весна» у 1 класі. Вчителі пілотних класів показали презентації про проведені тематичні тижні .Директор школи Мохнацька В.Й. поділилась враженнями від пілотування та розповіла про позитивні відгуки батьків першокласників. Також були присутні спеціаліст ІІ категорії відділу освіти Головач Ю.Б , тренер НУШ Гусар О.Я., викладач кафедри початкового навчання Волощенко О.
Щиро вдячні усім , хто долучився до організації та проведення семінару.

15 березня 2018 року заступник сільського голови з гуманітарних питань Давидівської ОТГ Кіт З.М., начальник відділу освіти Кришталь С.М., спеціаліст відділу освіти Столяр Х.В. та директори закладів загальної середньої освіти відвідали Рудківський опорний заклад. Спільно обговорено перспективи розвитку освіти в умовах функціонування громади та роль освітнього простору для формування українського школяра, ділилися своїми враженнями, вивчали досвід роботи Рудківської школи. Школа повинна вселити в учня знання, віру в себе, допомогти знайти таланти та здібності.
Дана зустріч стала черговою нагодою обговорити освітні питання та реалізувати їх у своїх колективах.