З 12 по 17 червня учні Давидівськогї ОТГ (Кротошинська і Давидівська ЗОШ I-III ступенів) взяли участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо – юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвяченої 100-річчю ЗУНР. Начальником команди нашого рою «Хоробрі серця» був вчитель Захисту Вітчизни Бобенчик Роман Степанович.

Окрім змагань, строго регламентованого порядку таборування, приготування їжі, додала своїх коректив погода. Це було справжнє випробування для учасників гри. Незважаючи на труднощі, в таборі панував дух  відповідальності, командної взаємопідтримки, прагнення до перемоги. Гра тривала  до вечора 16 червня, а вже 17 червня відбулося урочисте закриття.

Лунали пісні, діти обмінювалися думками. Тут суперників не було. Дні були наповнені шаленими емоціями. Останні найвагоміші етапи гри  «козацькі перегони» показали фізичну витривалість учнів, практичні навички та конкретні знання, логічне мислення, винахідливість, терпіння, командну роботу, як необхідні складові успіху. Останній вечір - це підрахунок результатів, виснажливе очікування і радощі від здобутих перемог і, звичайно, прощальна ватра та дискотека.

Змістовним дозвіллям , відпочином та оздоровленням  дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку влітку 2018 року на території Давидівської ОТГ загалом охоплено  180 дітей віком від 6 до 16 років. Пришкільні заклади  відпочинку працювали з 29.05.2018 р по 11.06.2018 р на базі Давидівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім., Кротошинської ЗОШ І-ІІІ ст. та  Чишківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Участь у мовних пришкільних таборах допомогла дітям розкрити свої таланти та отримати досвід спілкування іноземною мовою .Організація відпочинку передбачала різноманітність вибору заходів:

-заняття з англійської мови у групах( командах) відповідного рівня;

-англомовні квести, вікторини,віртуальні подорожі, лексичні та граматичні ігри, розгадуванння кросвордів;

-перегляд та обговорення фільмів, відеороликів та презентацій;

-спортивні змагання , конкурси, рухливі ігри на свіжому повітрі;

-автобусні екскурсії та походи;

-кіновечори та дискотеки.

Таким чином у літньому таборі діти змогли: здобути необхідні мовні навички, подолати мовний бар’єр, удосконалили свою розмовну мову  ,збагатити словниковий запас учнів, активізували вживання вивченої лексики на уроках, отримали мотивацію для подальшого  удосконалення англійської мови, розвинути творчі здібності та розширити загальний кругозір.

18 травня 2018 року, повз село Давидів, везли тіло загиблого бійця АТО, який загинув 16 травня від ворожої кулі. 41-річний боєць 93-ї окремої механізованої бригади Сергія Гундера “Татарин” – український герой, що воював у лавах АТО! Давидівська ЗОШ імені Т.Г. Шевченка I-III ст., працівники та вихователі Давидівського ДНЗ, працівники народного дому та бібліотеки, разом з працівники Давидівської сільської ради ОТГ, на чолі із сільським головою Володимиром Керницьким, з державними прапорами навколішки зустріли полеглого за волю України!

На Батьківщині Євгена Коновальця біля озера, в підніжжі гори Берекавиці, село Зашків (Львівської обл.) відбувся ХІІ молодіжний фестиваль «Зашків – Джерело духу», присвячений 127ій річниці від дня народження полковника.
Цього року фестиваль відбувався 15-17 червня.
15 червня була чи не найатмосферніша вечірня ватра за усі попередні роки – дружнє коло, пісні та неймовірна ватра.
☀️У програмі: молоді українські гурти, спортивні та інтелектуальні ігри, веселі забави, багато різноманітних активностей та неймовірні емоції. вшанування імені Євгена Коновальця — як символу незламності духу і чину української ідеї, формування патріотичної позиції, вдосконалення тіла та духу, пропаганда здорового способу життя серед молоді.

З 23 березня, у приміщені народного дому с. Давидів, на 2 поверсі проходить виставка дитячої творчості "Писанковий розмай" на якій представлені вироби учнів Давидівської ОТГ. На виставці представлені такі композиції: писанка, великодній рушник, великодня листівка та композиції "писанковий розмай" з використанням писанки. Запрошуємо усіх мешканців Давидівської ОТГ та гостів ознайомитись з творчістю наших дітей.